POZNAJ NASZĄ INNOWACYJNĄ OFERTĘ

Wspornik OG1
MODEL
Wspornik OG1

To bardzo popularny uchwyt o dużej prostokątnej podstawie. Jest połączeniem wytrzymałej i elastycznej obudowy z zamkniętym w środku elementem betonowym zapewniającym stabilność, trwałość i łatwość użycia.

Od lat produkowany i rozprowadzany jest w milionach sztuk w Polsce i Europie Zachodniej.

Wspornik produkowany jest zgodnie z niemiecką normą przemysłową oraz został poddany testom jakościowym przez Biuro Badawcze ds. Jakości SEP

MODEL
Wspornik OG2

Klasyczny okrągły wspornik ceniony przez wielu instalatorów instalacji odgromowej. Jedyny na rynku szczelnie zamknięty okrągły wspornik, nadający się na wszystkie płaskie dachy.

Podwójne, mocno trzymające uchwyty również wyróżniają go spośród okrągłych wsporników dostępnych na rynku.

MODEL
Wspornik OG3

Ten podwyższony wspornik jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na specjalistyczny produkt dedykowany dla dachów, membranowych, o podwyższonej palności lub wszędzie tam gdzie wymagana jest większa odległość od dachu. Wspornik prowadzi drut na wysokości 11cm na dachem.

Wspornik OG4
MODEL
Wspornik OG4

To uchwyt w pełni recyklingowany. Trwałe tworzywo sztuczne po demontażu z łatwością można oddzielić od sprasowanego wysokociśnieniowo betonu.

Ażurowy wspornik spełnia wszelkie normy, wytrzymałości i trwałości. Doskonale nadaje się na dachy, gdzie ważna jest dyskrecja instalacji.

Wsporniki ODGROM przeszły pozytywnie wszystkie etapy badań, otrzymując
europejski certyfikat zgodności z normą PN-EN 62561-4:2011